Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 83 place | 94 dancers | 1 points | 1 - Gonzy, 2 - Евгений Барышев, 3 - Евгения Емельянова, 4 - Виктория Еременок, 5 - Ульяна Писарчик, 6 - Дарья Барташевич, 7 - Auggi |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 20 place | 27 dancers | 1 points | 1 - Gonzy, 2 - Евгений Барышев, 3 - Евгения Емельянова, 4 - Виктория Еременок, 5 - Ульяна Писарчик, 6 - Дарья Барташевич, 7 - Auggi |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Leon, 2 - Евгений Лесов, 3 - Артем Козырев, 4 - DRE10, 5 - Ульяна Писарчик |
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 31 place | 68 dancers | 1 points | 1 - Leon, 2 - Евгений Лесов, 3 - Артем Козырев, 4 - DRE10, 5 - Ульяна Писарчик |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 11 place | 15 dancers | 0 points | 1 - Leon, 2 - Евгений Лесов, 3 - Артем Козырев, 4 - DRE10, 5 - Ульяна Писарчик |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 36 place | 75 dancers | 2 points | 1 - Alex Wave, 2 - Супоненкова Вероника, 3 - Бабурко Дарья, 4 - Дружченко Юля, 5 - Слиборская Алена |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 12 place | 17 dancers | 1 points | 1 - Alex Wave, 2 - Супоненкова Вероника, 3 - Бабурко Дарья, 4 - Дружченко Юля, 5 - Слиборская Алена |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 4 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Lil`K, 2 - Иво Янсон, 3 - Максим Слюсаренко, 4 - Alex Wave, 5 - Супоненкова Вероника |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Начинающие | 23 place | 30 dancers | 0 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Мыкгыева Дарья, 3 - Воробьева Елена, 4 - Смоляков Дмитрий, 5 - Краснова Екатерина |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 9 place | 11 dancers | 0 points | 1 - Еременок Виктория, 2 - Эстрина Мария, 3 - Бабурко Дарья, 4 - Слиборская Алёна, 5 - Дружченко Юлия, 6 - Писарчик Ульяна, 7 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 32 place | 38 dancers | 0 points | 1 - Сузина Ирма, 2 - Писарчик Ульяна, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Фиранчук Полина, 5 - Грачева Анастасия |
Диско Дети Малая группа Open Class | 2 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Ахатова Юлия, 3 - Мыкгыева Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дереза Дарья |
Диско Дети Формейшн Open Class | 2 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Ахатова Юлия, 3 - Мыкгыева Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дереза Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 20 place | 27 dancers | 1 points | 1 - Gonzy, 2 - Евгений Барышев, 3 - Евгения Емельянова, 4 - Виктория Еременок, 5 - Ульяна Писарчик, 6 - Дарья Барташевич, 7 - Auggi |
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 45 place | 69 dancers | 2 points | 1 - Roberta Fontana, 2 - Ольга Голицина, 3 - Дарья Мыкгыева, 4 - Даниил Андриевский, 5 - Ирина Прокофьева |
Диско Дети Малая группа Open Class | 6 place | 12 dancers | 3 points | 1 - Сhiara Predola, 2 - Jelena Alempijevic, 3 - Роман Шабанов, 4 - Oleg Pavlov, 5 - Roberta Fontana, 6 - Ольга Голицина, 7 - Дарья Мыкгыева |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Дети Малая группа Open Class | 4 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Грачева Анастасия, 3 - Кузнецова Диана, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Данилюк Ирина |
Диско Дети Формейшн Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Грачева Анастасия, 3 - Кузнецова Диана, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Данилюк Ирина |
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 34 place | 46 dancers | 0 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Грачева Анастасия, 3 - Кузнецова Диана, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 36 place | 46 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Фиранчук Полина, 4 - Мазуркевич Эмилия, 5 - Дереза Дарья |
Диско Дети Малая группа Open Class | 5 place | 7 dancers | 2 points | 1 - Супоненкова Вероника, 2 - Гордиенко Дмитрий, 3 - Тагильцева Ксения, 4 - Чернявский Евгений, 5 - Данилюк Ирина |
Диско Дети Формейшн Open Class | 3 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Супоненкова Вероника, 2 - Гордиенко Дмитрий, 3 - Тагильцева Ксения, 4 - Чернявский Евгений, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Дети Малая группа Open Class | 5 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Aleksandra Radic, 2 - Marina Radic, 3 - Ульяна Язвина |
Диско Дети Формейшн Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Aleksandra Radic, 2 - Marina Radic, 3 - Ульяна Язвина |
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 20 place | 35 dancers | 1 points | 1 - Aleksandra Radic, 2 - Marina Radic, 3 - Ульяна Язвина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Children Small Group Open Class | 6 place | 15 dancers | 4 points | 1 - Чернышева Дарья, 2 - Шабанов Роман, 3 - Прокофьева Ирина, 4 - Павлов Олег, 5 - Данилюк Ирина, 6 - Хмельченко Виктория, 7 - Мыкгыева Дарья |
Disco Dance Children Formation Open Class | 4 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Чернышева Дарья, 2 - Шабанов Роман, 3 - Прокофьева Ирина, 4 - Павлов Олег, 5 - Данилюк Ирина, 6 - Хмельченко Виктория, 7 - Мыкгыева Дарья |
Disco Dance Juvenales Solo Первая лига | 24 place | 51 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Данил, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 19 place | 35 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Холмогоров Андрей, 4 - Бирулева Галина, 5 - Барбаш Дарина |
Диско Дети Малая группа Первая лига | 1 place | 2 dancers | 0 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Холмогоров Андрей, 4 - Бирулева Галина, 5 - Барбаш Дарина |
Диско Дети Формейшн Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Холмогоров Андрей, 4 - Бирулева Галина, 5 - Барбаш Дарина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 38 place | 44 dancers | 0 points | 1 - Грачева Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Резникова Евгения, 5 - Семижон Анастасия |
Диско Дети Малая группа Open Class | 5 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Грачева Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Резникова Евгения, 5 - Семижон Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 33 place | 37 dancers | 1 points | 1 - Рощенко Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Грачева Анастасия, 4 - Мазуркевич Эмилия, 5 - Воробьева Елена |
Диско Дети Малая группа Open Class | 5 place | 6 dancers | 2 points | 1 - Рощенко Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Грачева Анастасия, 4 - Мазуркевич Эмилия, 5 - Воробьева Елена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 38 place | 89 dancers | 2 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Альбов Денис, 3 - Писарчик Ульяна |
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 34 place | 49 dancers | 1 points | 1 - Vilem Vidras, 2 - Miguel Vanneste, 3 - Иванов Василий |
Диско Дети Малая группа Open Class | 7 place | 7 dancers | 2 points | 1 - Vilem Vidras, 2 - Miguel Vanneste, 3 - Иванов Василий |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Дети Small Group Open Class | 8 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Мыкгыева Дарья, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Грачева Анастасия, 5 - Рощенко Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Ювеналы Solo Первая лига | 38 place | 43 dancers | 0 points | 1 - Мельник Юлия, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Андриевский Даниил, 5 - Эстрина Мария |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Дети Малая группа Open Class | 11 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Just Berger, 2 - Гречко Изабелла, 3 - Dita Hejnikova, 4 - Кобиляк Алина, 5 - Сучкова Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Kids Duos Первая лига | 10 place | 13 dancers | 0 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Еремёнок Виктория, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Рябцев Федор, 5 - Слюсаренко Сергей |
Hip Hop Kids 1x1 Elite Beginner | 5 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Альбов Денис, 3 - Воробьёва Елена, 4 - Слиборская Алёна, 5 - Рысенкова Дарья |