Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Ирина Данилюк, 2 - Дмитрий Гордиенко, 3 - Анастасия Чоп, 4 - Даниил Андриевский, 5 - Борис Мануйлов |
Диско Юниоры Малая группа Open Class | 5 place | 7 dancers | 2 points | 1 - Дмитрий Гордиенко, 2 - Анастасия Чоп, 3 - Даниил Андриевский, 4 - Борис Мануйлов, 5 - Николай Красиков |
Диско Юниоры Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Дмитрий Гордиенко, 2 - Анастасия Чоп, 3 - Даниил Андриевский, 4 - Борис Мануйлов, 5 - Николай Красиков |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры Дуэт/пара Open Class | 19 place | 22 dancers | 2 points | 1 - Lil`K, 2 - Иво Янсон, 3 - Максим Слюсаренко, 4 - Емельянова Евгения, 5 - Еременок Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 5 place | 50 dancers | 2 points | 1 - Барбаш Дарина, 2 - Слиборская Алена, 3 - Дружченко Юлия, 4 - Лиознова Юлия, 5 - Воробьева Елена |
Хип-хоп Юниоры Малая группа Open Class | 7 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Холмогоров Андрей, 2 - Бирулева Галина, 3 - Banzay, 4 - Дружченко Юлия, 5 - Воробьева Елена, 6 - Емельянова Евгения, 7 - Масловатый Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 2 Соло Первая лига | 3 place | 32 dancers | 2 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хип-хоп Юниоры Малая группа Open Class | 10 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хип-хоп Взрослые Дуэт/пара Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хаус Дети Соло Первая лига | 8 place | 18 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Импровизация Дети Соло Open Class | 12 place | 31 dancers | 2 points | 1 - Грачева Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Резникова Евгения, 5 - Семижон Анастасия |
Hip Hop ALL Все возраста Соло ALL Open Class | 21 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Дети Solo Первая лига | 6 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Hip Hop Junior Duo Первая лига | 2 place | 2 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
House Children Solo Первая лига | 5 place | 7 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Experimental Dance All Ages Solo Open Class | 8 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Kids 1x1 Premier Advanced | 26 place | 41 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Альбов Денис, 3 - Воробьёва Елена, 4 - Слиборская Алёна, 5 - Рысенкова Дарья |
Disco Dance Children Small Group Open Class | 9 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Рощенко Анастасия, 3 - Михалевич Наталья, 4 - Семижон Анастасия, 5 - Гомолко Алина |
Disco Dance Kids Solo Premier Первая лига | 6 place | 22 dancers | 2 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Рощенко Анастасия, 3 - Михалевич Наталья, 4 - Семижон Анастасия, 5 - Гомолко Алина |
Импровизация Children Solo Open Class | 17 place | 21 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Рощенко Анастасия, 3 - Михалевич Наталья, 4 - Семижон Анастасия, 5 - Гомолко Алина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Дети Дуэт/пара Open Class | 10 place | 14 dancers | 2 points | 1 - Масловатый Евгений, 2 - Эстрина Мария, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Рощенко Анастасия |
Диско Дети Малая группа Open Class | 8 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Масловатый Евгений, 2 - Эстрина Мария, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Рощенко Анастасия |
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 18 place | 35 dancers | 2 points | 1 - Масловатый Евгений, 2 - Эстрина Мария, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Рощенко Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Начинающие | 1 place | 5 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Disco Dance Ювеналы Solo Первая лига | 5 place | 6 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Disco Dance Children Duo Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Импровизация All Age Solo Open Class | 11 place | 25 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Ювеналы Соло Первая лига | 17 place | 56 dancers | 2 points | 1 - Дарья Мыкгыева, 2 - Евгения Яковлева, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Дарья Дереза, 5 - Ирма Сузина |
Диско Дети Дуэт/пара Open Class | 9 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Дарья Мыкгыева, 2 - Евгения Яковлева, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Дарья Дереза, 5 - Ирма Сузина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Взрослые Соло Первая лига | 4 place | 4 dancers | 0 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хип-хоп Взрослые Дуэт/пара Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хаус Юниоры+Взрослые Соло Первая лига | 15 place | 18 dancers | 0 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Импровизация Взрослые Соло Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Грачева Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Резникова Евгения, 5 - Семижон Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior 2 Solo Первая лига | 3 place | 3 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Hip Hop Junior Duo Первая лига | 2 place | 2 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
House Junior Solo Первая лига | 4 place | 4 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры Соло Первая лига | 21 place | 48 dancers | 2 points | 1 - Альбов Денис, 2 - Писарчик Ульяна, 3 - Гвоздева Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior 2 Solo Первая лига | 4 place | 5 dancers | 0 points | 1 - Рысенкова Дарья, 2 - Альбов Денис, 3 - Рябцев Фёдор, 4 - Дрибас Георгий, 5 - Андреев Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры Соло Первая лига | 21 place | 21 dancers | 1 points | 1 - Евгения Яковлева, 2 - Евгений Масловатый, 3 - Виктория Еременок, 4 - Рысенкова Дарья, 5 - Соколовский Андрей |
Хип-хоп Юниоры Дуэт/пара Open Class | 16 place | 22 dancers | 2 points | 1 - Евгения Яковлева, 2 - Евгений Масловатый, 3 - Елена Воробьева, 4 - Виктория Еременок, 5 - Рысенкова Дарья, 6 - Соколовский Андрей, 7 - Писарчик Ульяна |