Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры+Взрослые Соло Open Class | 17 place | 28 dancers | 1 points | 1 - Aleksandra Radic, 2 - Marina Radic, 3 - Ульяна Язвина |
Диско Юниоры+Взрослые Дуэт/пара Open Class | 7 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Aleksandra Radic, 2 - Marina Radic, 3 - Ульяна Язвина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 2 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Данил, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Disco Dance Junior Duo Первая лига | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Данил, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 8 place | 9 dancers | 1 points | 1 - Грачёва Анастасия, 2 - Смоляков Дмитрий, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Бабурко Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры Соло Первая лига | 9 place | 14 dancers | 1 points | 1 - Масловатый Евгений, 2 - Эстрина Мария, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Рощенко Анастасия |
Диско Юниоры Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Рощенко Анастасия, 3 - Андриевский Даниил, 4 - Мыкгыега Дарья, 5 - Данилюк Ирина, 6 - Грачева Анастасия, 7 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры Соло Первая лига | 9 place | 10 dancers | 1 points | 1 - Дарья Мыкгыева, 2 - Евгения Яковлева, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Дарья Дереза, 5 - Ирма Сузина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры+Взрослые Соло Open Class | 17 place | 28 dancers | 1 points | 1 - Aleksandra Radic, 2 - Marina Radic, 3 - Ульяна Язвина |
Диско Юниоры+Взрослые Дуэт/пара Open Class | 7 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Aleksandra Radic, 2 - Marina Radic, 3 - Ульяна Язвина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 3 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Данил, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Disco Dance Junior Duo Первая лига | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Данил, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры+Взрослые Соло Первая лига | 10 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Vilem Vidras, 2 - Miguel Vanneste, 3 - Иванов Василий |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 5 place | 9 dancers | 1 points | 1 - Грачёва Анастасия, 2 - Смоляков Дмитрий, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Бабурко Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры Соло Первая лига | 8 place | 14 dancers | 1 points | 1 - Масловатый Евгений, 2 - Эстрина Мария, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Рощенко Анастасия |
Диско Юниоры Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Рощенко Анастасия, 3 - Андриевский Даниил, 4 - Мыкгыега Дарья, 5 - Данилюк Ирина, 6 - Грачева Анастасия, 7 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Начинающие | 30 place | 42 dancers | 0 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры Соло Начинающие | 22 place | 56 dancers | 0 points | 1 - Полях Павел, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Гагина Софья, 4 - Филоненко Максим, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Начинающие | 32 place | 36 dancers | 0 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Начинающие | 17 place | 18 dancers | 0 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Ковальчук Артём |