Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини-кидс Соло Open Class | 7 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Бабурко Дарья, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Красногир Мария, 5 - Дереза Дарья |
Диско Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Бабурко Дарья, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Красногир Мария, 5 - Дереза Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини кидс Соло Open Class | 6 place | 8 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Ахатова Юлия, 3 - Мыкгыева Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дереза Дарья |
Диско Дети Формейшн Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Ахатова Юлия, 3 - Мыкгыева Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дереза Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини-кидс Соло Первая лига | 10 place | 16 dancers | 1 points | 1 - Сhiara Predola, 2 - Jelena Alempijevic, 3 - Роман Шабанов, 4 - Oleg Pavlov, 5 - Ирина Данилюк |
Диско Дети Формейшн Open Class | 5 place | 6 dancers | 2 points | 1 - Сhiara Predola, 2 - Jelena Alempijevic, 3 - Роман Шабанов, 4 - Oleg Pavlov, 5 - Roberta Fontana, 6 - Ольга Голицина, 7 - Дарья Мыкгыева |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини-кидс Соло Open Class | 5 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Дереза Дарья, 3 - Смоляков Дмитрий, 4 - Кузнецова Диана, 5 - Михалевич Наталья |
Диско Дети Формейшн Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Дереза Дарья, 3 - Смоляков Дмитрий, 4 - Кузнецова Диана, 5 - Михалевич Наталья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини-кидс Соло Open Class | 3 place | 9 dancers | 3 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Грачева Анастасия, 3 - Кузнецова Диана, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Данилюк Ирина |
Диско Дети Формейшн Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Грачева Анастасия, 3 - Кузнецова Диана, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Супоненкова Вероника, 2 - Гордиенко Дмитрий, 3 - Тагильцева Ксения, 4 - Чернявский Евгений, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Бэби 2 Соло Первая лига | 17 place | 23 dancers | 0 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Мыкгыева Дарья, 3 - Воробьева Елена, 4 - Смоляков Дмитрий, 5 - Цурик Ольга |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Mini Kids Solo Первая лига | 14 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Данил, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини Соло Первая лига | 6 place | 15 dancers | 0 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Холмогоров Андрей, 4 - Бирулева Галина, 5 - Барбаш Дарина |