Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Бэби 2 Соло Первая лига | 5 place | 23 dancers | 2 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Мыкгыева Дарья, 3 - Воробьева Елена, 4 - Смоляков Дмитрий, 5 - Цурик Ольга |
Диско Дети Формейшн Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Мыкгыева Дарья, 3 - Воробьева Елена, 4 - Смоляков Дмитрий, 5 - Цурик Ольга |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Mini Kids Solo Первая лига | 18 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Данил, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Disco Dance Children Formation Open Class | 4 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Чернышева Дарья, 2 - Шабанов Роман, 3 - Прокофьева Ирина, 4 - Павлов Олег, 5 - Данилюк Ирина, 6 - Хмельченко Виктория, 7 - Мыкгыева Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини Соло Первая лига | 9 place | 15 dancers | 0 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Холмогоров Андрей, 4 - Бирулева Галина, 5 - Барбаш Дарина |
Диско Мини Дуэт/пара Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Холмогоров Андрей, 4 - Бирулева Галина, 5 - Барбаш Дарина |
Диско Дети Формейшн Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Холмогоров Андрей, 4 - Бирулева Галина, 5 - Барбаш Дарина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Бэби 2 Соло Первая лига | 8 place | 13 dancers | 0 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Диско Бэби 2 Соло Open Class | 9 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Грачева Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Резникова Евгения, 5 - Семижон Анастасия |
Диско Мини Дуэт/пара Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Грачева Анастасия, 2 - Андриевский Даниил, 3 - Рощенко Анастасия, 4 - Резникова Евгения, 5 - Семижон Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Мини Соло Open Class | 12 place | 26 dancers | 2 points | 1 - Ефентьева Инна, 2 - Чернявский Евгений, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Мыкгыева Дарья, 5 - Язвина Ульяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Baby Solo Начинающие | 4 place | 6 dancers | 0 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Мыкгыева Дарья, 3 - Хмельченко Виктория, 4 - Грачева Анастасия, 5 - Рощенко Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Baby Solo Open Class | 2 place | 3 dancers | 0 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Disco Dance Baby Solo Open Class | 5 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Мельник Юлия, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Андриевский Даниил, 5 - Эстрина Мария |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Baby 1x1 Beginner | 3 place | 4 dancers | 0 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьёва Елена, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Лиознова Юлия, 5 - Эстрина Мария |