Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Ювеналы 1 Solo Первая лига | 6 place | 28 dancers | 2 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Семижон Анастасия, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Данилюк Ирина |
Disco Dance Ювеналы Duo Open Class | 18 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Семижон Анастасия, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Данилюк Ирина |
Disco Dance Children Small Group Open Class | 9 place | 11 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Семижон Анастасия, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Данилюк Ирина |
Disco Dance Children Formation Open Class | 5 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Семижон Анастасия, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Ювеналы Solo Первая лига | 1 place | 21 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Disco Dance Children Small Group Open Class | 5 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Children Solo Первая лига | 13 place | 43 dancers | 1 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Терешко Ирина, 3 - Воробьева Елена, 4 - Барташевич Дарья, 5 - Масловатый Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Children Solo Первая лига | 12 place | 34 dancers | 2 points | 1 - Гаськов Сергей, 2 - Гордиенко Дмитрий, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Олейникова Ульяна |
Disco Dance Childrens Small Group Open Class | 9 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Aleksandra Markiewicz, 5 - Сучкова Анастасия |
Disco Dance Childrens Formation Open Class | 3 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Aleksandra Markiewicz, 5 - Сучкова Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Ювеналы Малая группа Open Class | 7 place | 9 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Сак Павел, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Силкова Дарья, 6 - Ширвель Полина, 7 - Шевченко Наташа |
Диско Ювеналы Формейшн Open Class | 3 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Сак Павел, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Силкова Дарья, 6 - Ширвель Полина, 7 - Шевченко Наташа |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Children 1 Solo Первая лига | 10 place | 21 dancers | 1 points | 1 - Акулич Дмитрий, 2 - Ирма Сузина, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Юля Ахатова, 5 - Дарья Силкова |
Disco Dance Children Formation Open Class | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Акулич Дмитрий, 2 - Ирма Сузина, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Юля Ахатова, 5 - Дарья Силкова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Ювеналы Solo Первая лига | 6 place | 26 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Эстрина Мария, 3 - Ахатова Юлия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Хмельченко Виктория |
Disco Dance Children Small Group Open Class | 6 place | 9 dancers | 3 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Эстрина Мария, 3 - Ахатова Юлия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Хмельченко Виктория |
Disco Dance Children Formation Open Class | 1 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Ульяна Олейникова, 5 - Силкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Mini Kids Solo Open Class | 4 place | 10 dancers | 3 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Ахатова Юлия, 6 - Олейникова Ульяна, 7 - Тишкевич Игорь |
Disco Dance Children Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Ахатова Юлия, 6 - Олейникова Ульяна, 7 - Тишкевич Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Mini Kids Solo Open Class | 17 place | 20 dancers | 2 points | 1 - Daniel Scarillo, 2 - Raffaele Maffii, 3 - Selina Jappee, 4 - Rosa Blom, 5 - Adrianna Patlaszynska |
Disco Dance Childrens Formation Open Class | 5 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Niklas Arleryd, 2 - Сергей Гаськов, 3 - Daniel Scarillo, 4 - Raffaele Maffii, 5 - Selina Jappee, 6 - Rosa Blom, 7 - Adrianna Patlaszynska |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Children Formation Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Ширвель Полина, 2 - Полях Павел, 3 - Семижен Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Барташевич Дарья, 6 - Эстрина Мария, 7 - Кашкан Надежда |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Mini Kids Solo Open Class | 4 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Олейникова Ульяна, 2 - Силкова Дарья, 3 - Ахатова Юлия, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Терешко Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Mini Kids Solo Open Class | 6 place | 6 dancers | 2 points | 1 - Мария Эстрина, 2 - Дарья Барташевич, 3 - Надежда Кашкан, 4 - Ирина Терешко, 5 - Ирма Сузина |